Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yeni bölüm yayınlanacak mı?

Koronavirüs tedbirlerinden etkilenen bir diğer dizi de Biz Zamanlar Çukurova oldu. ATV’nin popüler dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü yayınlanacak mı? Covid-19 sebebi ile çekimlerine ara verilen dizi normal şartlarda perşembe günleri ekranlara geliyordu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM YAYINLANACAK MI?
En son 63. bölümü 9 Nisan 2020’de yayınlanan dizi, sonrasında oyuncuların ve set ekibinin sağlıkları açısından çekimlerine ara verildiği için yayınlanmıyor.

Diğer tüm diziler de olduğu gibi şuan için Bir Zamanlar Çukurova için de bir açıklama yapılmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU
Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova’nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar’ı izlemektedir.

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm’ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar’a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm’e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha’nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir