Yeni yıla özel yılbaşı kredi fırsatları

Yeni yıl için geri sayım başlamışken bankaların kredi faizlerinde sunduğu fırsatlar devam ediyor. Bankalar ayrıca yeni yıl öncesi özel bazı kampanyalar oluşturdu. Yılbaşı alışverişi, tatil masrafı, ulaşım giderleri ve diğer ihtiyaçlar nedeniyle daha fazla nakde ihtiyaç duyan tüketiciler, cazip kredi fırsatlarını araştırmaya ve bankalara yönelmeye başladı.

Bu kapsamda bankaların kredi faiz oranları için sunduğu fırsatlar devam ediyor. Yeni yılın yaklaşmasıyla kredi kampanyaları düzenleyen bankalar, yüzde 0,98’den başlayan faiz oranı, 60 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor. İşte banka banka faiz oranları…

2020 yılı için geri sayım başladı. Yeni yıla az bir zaman kala bankalar kredi faiz indirimlerinde yeni müjdeler veriyor. Yılbaşı dolayısıyla müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli kampanyalar düzenleyen bankalar, birbirinden farklı vade, faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle kredi kullanma imkanı sunuyor.

Merkez Bankası’nın politika faizini son 4 toplantıda 1200 baz puan indirmesiyle,tüketici kredilerinde de faiz oranları düştü. Peki, Denizbank, Garanti BBVA, QNB, Ziraat Bankası, TEB kredi faiz oranı ne kadar oldu? İşte bankaların güncel faiz oranları…

Denizbank, Garanti, QNB, Ziraat, TEB kredi faiz oranı ne kadar?

Geçen yılbaşında yüzde 2’nin altında olan ihtiyaç kredileri, bir yılının ardından yüzde 0,98’e kadar geriledi. Yılbaşı kredilerinde maliyetler, başta faiz oranı olmak üzere tahsis ücreti, vade, kredi tutarı ve ödeme seçeneklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bankalar, yeni yıl dolayısıyla düzenledikleri kredi kampanyalarında tüm kesimlere özel fırsatlar sunuyor.

Bankaların kredi faiz oranlarını ve sunduğu fırsatları incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz…

DenizBank’tan 80 bin TL’ye kadar olan Yılbaşı Kredisi

DenizBank, yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Kredi limiti 80 bin TL’ye kadar olan Yılbaşı Kredisi’ne şubeye gitmeden kullanma imkanı sunuluyor. Tüketiciler, cep telefonundan, “YENIYIL” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 3280’e SMS atarak başvuru işlemini başlatabilecek ya da başvuru formunu doldurabilecek.

Garanti BBVA’nın 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Garanti BBVA’nın, “Yeni Yıl Kredisi” kampanyasıyla, çalışan, esnaf ve emekliler yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeyle kredi kullanabilecek. Kampanya 31 Aralık’a kadar geçerli olacak.

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, “2020’yi karşılarken, çalışan, esnaf ve emekli tüm müşterilerimizin yeni yıla diledikleri gibi hazırlanabilmesi, artan ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için uygun faiz ve vadelerde, hızlı ve kolay bir şekilde alabilecekleri Yeni Yıl Kredisi’ni hazırladık.

Kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz Garanti BBVA mobil ve internetten başvuranlar, şubeye gitmeden hızlı ve kolayca başvuru yapabiliyor. Kredi tutarı anında müşterimizin hesabına yatırılıyor. Şubelerimize yapılan başvurularda ise sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor.” değerlendirmelerinde bulundu.

Alternatif Bank’tan 5 yıl vadeli ihtiyaç kredisi

Alternatif Bank, yeni yıla girmeye sayılı günler kala düzenlediği kampanyayla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla Yılbaşı Kredisi sunuyor.

Yılbaşı Kredisi’ni kullanmak isteyenler yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vadelerden yararlanabilecek.

QNB Finansbank’tan 3 ay ertelemeli kredi

QNB Finansbank, yılbaşına özel günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. 3 ay taksit erteleme imkanı sağlanan ihtiyaç kredisinde aylık yüzde 0,99 olan faiz oranı, müşteri özelinde değişiklik gösterilebiliyor. 60 ay vadeye kadar kullanılabilen ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank müşterileri internet ya da cep telefonlarından başvurularını tamamlayabiliyor.

Şekerbank’tan günde 8 lira taksitle ihtiyaç kredisi

Şekerbank, bireysel müşterilerinin yeni yıl öncesi her türlü finansman ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla kredi kampanyası başlattı.

Yeni yıla özel kampanyada günde 8 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile 3 ay taksit erteleme imkanı da sunuluyor. Kampanya, 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Şekerbank Perakende ve Tarım Bankacılığı Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, “Şekerbank olarak ihtiyaç sahiplerine yeni yıla girerken bütçelerini zorlamadan finansman imkanı sunmak istedik. Yeni yıl kredisi kampanyamız ile talep eden müşterilerimize taksit erteleme seçeneği sunarken, düşük tutarlı taksit imkanıyla da ödemelerini rahatça yapma fırsatı sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

TEB’DEN YÜZDE 0,98’DEN BAŞLAYAN ORANLAR İLE KREDİ İMKANI

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni yıla girerken tüm ihtiyaçların daha kolay karşılanması için 36 ay vadeye kadar 0,98’den başlayan faiz oranında yeni bir kampanya başlattı.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Yeni yılda müşterilerimizin rahat etmesi ve borçlarını tek bir yerde toplaması için Findeks notuna göre farklı tutar ve vadelerde değişen faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sunmaya başladık. Ayrıca dileyen müşterilerimiz 3 ay erteleme seçeneğinden de faydalanabilirler.” dedi.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI

Tüketici kredisi: 1.17
Taşıt kredisi: 1.21
Konut kredisi: 0.99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.