Dudullu Postası ne zaman başlayacak? Yeni bölüm yayınlanacak mı?

Erkan Can ve Güven Kıraç’ın başrollerini paylaştığı ve Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Dudullu Postası yeni bölümleri yayınlanacak mı? Daha önce internet ortamında yayınlanan dizi koronavirüs sebebi ile yayınlara ara verilen diziler yerine ekranlara gelmişti. Ancak sonrasında yeni bölümlerin ne zaman geleceği herkes için merak konusu..

DUDULLU POSTASI EKRANLARA VEDA MI ETTİ?

Limon Yapım imzasıyla ekranlara gelen Dudullu Postası hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla kısa süre içerisinde ilgi çekmeyi başarmıştı. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini üstlendiği Dudullu Postası’nda Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez ve Güven Kıraç gibi isimler rol almaktadır. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Dudullu Postası dizisinin yeni bölümleri düşük reyting gerekçe gösterilerek yayın akışından çıkarıldı. Dizinin tekrar ekranlarda olup olacağı hakkında açıklama yapılmadı.

DUDULLU POSTASI KONUSU NE?

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.