2020 Emekli Maaşı Promosyonları Artıyor. Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emekli vatandaşlarımız sınırlı maaşlarla geçinmeye çalışırken, maaşlarına ek olabilecek az da olsa en ufak bir gelir kaynağı onlar için oldukça cazip olabiliyor. Bu sebeple başta özel bankalar olmak üzere bütün bankalar emeklilerin maaşlarını kendi bankalarına taşımaları konusunda bazı teşvikler sunmaktalar. 2020 yılının başında da birçok banka yine emeklilerin maaşlarını taşımaları durumunda onlara 350TL ile 500TL arasında değişen çeşitli promosyonlar vaadediyorlar.

2020 Emekli Maaş Promosyonları Ne Kadar Olucak?

Emekliler derneği ile bankalar arasında görüşmeler halen devam ediyor ve şu anda verilen promosyonları daha üste çekmek konusunda anlaşmaya çalışıyorlar. Fakat bundan bağımsız olarak alabileceğiniz faydalar biraz da pazarlığınıza bağlı.

Son durumda maaş seviyesine göre bankaların verdiği promosyon miktarı aşağıdaki gibidir:

  • 1000 liraya kadar maaş alanlar için 350TL
  • 1000 lira ile 2000 lira arasında maaş alanlar için 375TL
  • 2000 lira ve üzeri maaş alanlar için ise 450-475TL

Daha önce belirttiğimiz gibi bankalara gidip görüşme yaparak bu rakamlar üzerinden pazarlık yapma imkanınız olabilir. Bu promosyonlara ek olarak bazı özel bankalar fatura ödemesi gibi işlemlerde havale ücreti almama gibi kolaylıklar sağlayabiliyor. Ek olarak başka bir emeklinin maaşını o bankaya taşımasını sağladığınız yani referans olduğunuz takdirde de promosyon miktarınız daha yüksek seviyeye çıkabiliyor.

Emekli promosyonu maaşını bankadan alan emeklilere, 3 sene boyunca taahhüt şartı vermeleri koşuluyla bir kerelik yapılan ödemedir.

2020 yılında hangi banka ne kadar emekli maaş promosyonu veriyor?

Akbank 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

Yukarıda belirttiğimiz gibi baremli olarak Akbank maaş hesabını taşıyanlara 450 liraya varan ödeme yapıyor. Buna ek olarak tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar da veriyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

Fibabanka 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

Fibabankası genelde yüksek mevduat faizleri ile bilinen bir banka olarak emekli promosyonunda çok iddialı değil. Sadece maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

Denizbank 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

Denizbank baremli olarak maaş seviyesine göre 450 liraya varan ödeme yapıyor. Yazımızda belirttiğimiz başkasının maaşının taşımasına referans olanlara promosyon veren bankalardan biri de Denizbank. Bu sayede ek 100lira promosyon hakkı kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, özel faizli kredi, alışveriş ve faturalarda indirim gibi uygulamaları var. 

 ING Bank 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

450 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir emekli arkadaşını ING’ye getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor. Bütün bu şartları sağlayarak ING Bank’ta 900TL’ye kadar emekli promosyonu alabilirsiniz. Bu da 2020 Emekli Maaşı promosyonları arasında ING Bankı en yüksek ikinci banka yapıyor.

İş Bankası 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

İş Bankası standart uygulama olan, baremli şekilde 450 liraya varan ödeme yapıyor. Buna ek olarak ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor, kredi kartı ücreti almıyor ve kredilerde özel faiz imkanları sunuyor.

Halkbank 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

Halkbank standart uygulama olan 300TL ile 450 TL arasında değişen maaş seviyesine göre promosyon uygulaması yapıyor. Banka tarafından buna ek bir avantaj belirtilmiyor.

TEB 2020 Emekli Maaşı Promosyonu

TEB bankası 2020 Emekli Maaşı promosyonlarında en yüksek rakamı veren banka olarak ön plana çıkıyor. En az 850tl promosyon ödemesi yapan banka en yüksek promosyon ödemesi olarak da 1100TL yapacağını belirtiyor.

1 thought on “2020 Emekli Maaşı Promosyonları Artıyor. Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

    Murat

    (Ocak 24, 2020 - 1:12 pm)

    O,zaman TEB,E TAŞINIYORUM.👏👍🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.